Wraz z wejściem w życie Ustawa z dnia 15 maja 2015 roku o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych serwis klimatyzacji w niektórych przypadkach staje się obowiązkowy. Tyczy się to wszystkich urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych posiadających napełnienie czynnikiem chłodniczym min. 5 ton CO2.

Regularna wymiana filtrów w centralach wentylacyjnych jest konieczna do tego, by powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczeń było zastępowane świeżym. Ten i inne rodzaje usług świadczy nasz profesjonalny serwis klimatyzacji Poznań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu w celu ustalenia zakresu pracy.

Wymiana filtrów w centralach wentylacyjnych i nie tylko!

Perfect Home & Office oferuje szeroki zakres usług serwisowych. Jak sama nazwa wskazuje, prowadzimy nie tylko serwis klimatyzacji domowej, ale zajmujemy się również instalacjami w biurach czy budynkach użytku publicznego. Na życzenie klienta wykonujemy dogłębny przegląd klimatyzacji w korzystnej cenie i sprawdzamy jej szczelność. Dokonujemy napraw uszkodzonych elementów i napełniamy klimatyzację odpowiednim czynnikiem chłodzącym. Ile trwa nabicie klimatyzacji w naszym wykonaniu? Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt pozwalają nam na fachową obsługę klientów w bardzo krótkim czasie.

Oferujemy również dokładne czyszczenie klimatyzacji domowej. Jest to bardzo ważne, by instalacja działała prawidłowo. Nasz serwis klimatyzacji Poznań oferuje kompleksowe usługi związane z urządzeniami różnego typu. Jeśli zepsuła lub zabrudziła Ci się klimatyzacja Poznań jest miastem, w którym świadczymy serwis. Skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak się da. Sprawdź też pozostałe usługi dostępne w naszej ofercie:

 

serwis-klimatyzacji-brud
serwis-klimatyzacji

Dlaczego warto zainwestować w regularny serwis? Ze wglądu na dwa ważne aspekty:

Pierwszym i najważniejszym jest zdrowie! Dzięki regularnym czyszczeniu pozbywamy się z naszego otoczenia grzybów, bakterii i pleśni. Wszak należy pamiętać iż klimatyzator jest urządzeniem które ma za zadaniem ochładzać powietrze a podczas tego procesu jest wytwarzana bardzo duża ilość wilgoci (skroplin) która sprzyja rozwojowi w/w mikroorganizmów. Prócz tego należy również pamiętać o alergikach którzy są bardziej narażeni na wszelkiego rodzaju kurz i pyłki, ponieważ długo nieczyszczony klimatyzator na łopatkach potrafi ich bardzo dużo zgromadzić.

Drugim aspektem są finanse, jak każde urządzenie mechaniczne, klimatyzacja również może ulec awarii. Wielu z takich awarii można zapobiec, poniważ zamawiając serwis czyszczenia nasz fachowiec również sprawdzi kondycję klimatyzatora i poinformuję o ewentualnym dodatowym serwisie i kosztach przed przystąpieniem do prac. Nasza firma kładzie duży nacisk na regularne przeglądy instalacji klimatyzacyjnch które mają na celu zapobieganie awariom co w przypadku firm z dużą ilością jednostek może się wiązać z wysokimi stratami oraz pozwalają zachować warunki gwarancji urządzenia.

Telefon
Wiadomość