Klimatyzacja Poznań

Zasady sprzedaży klimatyzatorów

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych art. 13 i 13a Art. 11 ust. 5 rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) nr 517/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 842/2006. W związku z powyższym nasz firma świadczy również usługę montażu przez pracowników z wymaganym certyfikatem instalacji niehermetyzowanych zamkniętych urządzeń napełnionych fluorowanymi gazami cieplarnianymi.

Szanowni Klienci, w ofercie naszej firmy znajdziecie profesjonalne i sprawdzone klimatyzatory najwyższej jakości. Posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów wyłącznie renomowanych i uznanych marek, nie montujemy urządzeń niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych klimatyzatorów.

Nasza oferta pozwoli na komfort użytkowania pomieszczeń, zarówno we wnętrzach prywatnych jak i biznesowych. Zapewnienie odpowiedniej wentylacji i warunków pracy jest również prawnym obowiązkiem przedsiębiorców. Nasze klimatyzatory gwarantują bezgłośną pracę i zapewniają optymalne warunki pracownikom i domownikom.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury i czystości powietrza to nie tylko kwestia komfortu. Jest to niezwykle istotne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu, którzy dzięki odpowiedniej wentylacji i wymianie powietrza mają zapewnioną właściwą ilość tlenu. Niezwykle ważne jest również, aby zamontowane sprzęty były regularnie czyszczone, co także gwarantuje nasza firma. Tylko wówczas zapewniona jest odpowiednia wymiana powietrza, co korzystnie wpływa na stan zdrowia użytkowników. Ma to również duże znaczenia dla poprawnego działania sprzętów wentylacyjnych i klimatyzacji.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania, które mają zapewnić Państwu sprawnie działającą klimatyzację i komfort jej wieloletniego użytkowania. Przede wszystkim stawiamy na odpowiednie doradztwo i wybór najbardziej optymalnej możliwości i sprzętu. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie taką usługę, jakiej oczekiwał. Następnie wspólnie wybieramy odpowiedni sprzęt, który jest montowany we wskazanym pomieszczeniu przez naszych specjalistów. Kiedy klimatyzacja jest już w domu lub biurze klienta, przeprowadzamy również regularną konserwację sprzętu oraz działania, które mają na celu oczyszczenie jej z zabrudzeń, aby pozostawała przez lata w niezmienionym stanie i równie dobrze służyła użytkownikom. Do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, pozostają nasi specjaliści.

Klimatyzacja Poznań
Klimatyzacja gorna
Telefon
Wiadomość